poniedziałek, 31 października 2011

Lupusowa Paczka III

Yoł, Yoł, Yoł!

Znowu nazbierało się trochę  moich bazgrołów więc postanowiłem zrobić koleją (już trzecią!) lupusową paczkę. Jeżeli ktoś chce mieć arty, które udostępniałem tutaj i na innych stronach (+ kilka zupełnie nowych prac)  tylko w lepszej rozdziałce, jakości i tak dalej, to zapraszam do pobierania: 

Link dostępny za jakiś czas, sorry:/

9 komentarzy:

 1. Coś się chyba stało z linkiem: Zażądane łącze do pliku jest nieprawidłowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie działa wszystko ok. Ale Serwer 4shared coś odwala dzisiaj. Czasami działa czasami nie. Jutro powinno być już ok albo odświeżyć musisz kilka razy ten link. Pozdr:)

  OdpowiedzUsuń
 3. No jednak ciągle coś nie tak, a raczej cały czas to samo, czyli łącze nieprawidłowe. Próbuję codziennie po kilka razy. Może trzeba by reuploadować - bywa, że pomaga. Albo gdybyś mógł wrzucic alternatywnie na inny hosting?

  OdpowiedzUsuń
 4. Może twoja przeglądarka szwankuje? U mnie otwiera się normalnie tak samo u kumpla sprawdzałem dzisiaj. Za każdym razem się otwiera poprawnie. Postaram się zarzucić na jakiś inny serw ale teraz nie mam takiej możliwości - zbyt wolny net.

  OdpowiedzUsuń
 5. A spróbuj jeszcze stąd:

  http://www.4shared.com/get/vyvuppiN/LUPUSartZzZ_3.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezupełnie tak. Okno pobierania się wyświetla, ale po zakończeniu odliczania czasu jest info jak powyżej - czyli nie można pobrać. Zresztą wyświetlana liczba pobrań pliku to "0". Kiedyś gdy miałem pewne (duże)zasoby na 4s oznaczało to właśnie konieczność reuploadu - można nawet zachowując pierwotny adres pliku, albo ewentualnie pomagała zmiana nazwy archiwum. Ja próbowałem z Opery, IE i Chrome, z trzech komputerów: dom, biuro i laptop :)

  OdpowiedzUsuń
 7. aaa myślałem, że po prostu gdy otwierasz link to jest info od razu, że nieprawidłowe łącze. Teraz próbowałem ściągać i faktycznie nie można. Muszę to wrzucić raz jeszcze. Zapewne coś się walnęło podczas wysyłania - czasami tak się zdarza na moim necie:/ Ale don't worry za jakiś czas będzie dostępne + dodam kilka nowych rzeczy do paczki.

  Pozdro i wielkie dzięki za info:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajniutko :) - poczekawszy :)

  OdpowiedzUsuń