piątek, 4 maja 2012

Zaległości...

Ufff ostatnio nie mam czasu na nic, nawet bloga zaniedbałem.. WSTYD I HAŃBA!
Czas nadrobić zaległości.

DETEKTYW C.


Obiecałem kiedyś, że napiszę coś więcej o komiksie „Detektyw Cthulhu” nad którym pracuję wspólnie z Michałem Ochnikiem tak więc wspominam;) – komiks ma się dobrze lecz jeszcze sporo pracy przede mną. Nie jestem zbyt dobry w pisaniu o rzeczach, nad którymi „siedzę” więc umieściłem poniżej kilka przykładowych kadrów z „Detektywa”(możliwe, że sporo się jeszcze w nich zmieni):


 JESTEM OSTATNI

Kolejny komiks nad którym pracuję to „Jestem Ostatni” do scenariusza Piotra Harmacińskiego. Trochę już czasu upłynęło od wydania „Bólu” więc postanowiliśmy zabrać się za kolejny projekt:) Tym razem dramat, paranormalny dramat w klimatach SF. Mam nadzieję, że podołam zadaniu gdyż w takich klimatach jeszcze nie siedziałem;)


Z INNEJ BECZKI...

Stworzyłem okładkę (w sumie to całą oprawę graficzną;) do nadchodzącej EP’ki zespołu Pussy for Breakfast. Więcej info na temat tego wydawnictwa znajdziecie TUTAJ.

Miałem także ostatnio przyjemność narysować Thorgala dla strony Thorgalverse.
Mój pierwszy Thorgal w życiu!


Narysowałem trzech łotrów, przeciwników Białego Orła na konkurs związany właśnie z Białym Orłem;). Możecie ich odnaleźć na tej STRONIE wśród innych świetnych postaci stworzonych przez różnych rysowników.


Zapraszam także do odwiedzania fejsbukowej strony komiksu „BÓL” i śledzenia kolejnych odcinków „Bolesnych Kronik”:) oraz do zaglądania na stronę Stalowego Jeża (a jakże!) na której już niedługo ruszy rozdział VI!

Ufff i to chyba na razie tyle;)

1 komentarz:

  1. Lupus, gdyby wszyscy twórcy polskiego komiksu mieli choćby połowę Twojej mocy przerobowej (i choćby podobny stosunek ilości do jakości), polski komiks byłby potęgą światową. Toż to nie Lupus, to Atlas z gigantyczną stertą projektów na barkach!

    OdpowiedzUsuń