niedziela, 22 grudnia 2013

Silent Night, Bloody Night

Czyli trochę stuffu z okazji zbliżających się Świąt. Oczywiście jak najbardziej rzeczy w klimacie świątecznym oraz kilka wspominkowych artów (między innymi Detektyw John Cthulhu czyli mój i Michała Ochnika noirowo-horrorowy komiks, którego niestety nie udało nam się nigdzie wydać). Johnny oczywiście pozostanie w naszych sercach...
i szufladach.Nosferatu w „klasycznym” wydaniu. Uwielbiam.
 
 
Dr.Decker czyli główny czarny charakter z filmu „NightBreedClive’a Barkera. W rolę tego zacnego psychola wcielił się sam David Cronenberg! Pamiętacie jeszcze ten fajny film? Ponoć ostatnio wyszła specjalna rozszerzona edycja zatytułowana „Nightbreed - The Cabal Cut” muszę to koniecznie obejrzeć!
 

Stworzyłem też okładkę do nieistniejącego komiksu o Predatorze. Chciałem zrobić coś wyglądającego „oldskulowo”;)


Odrobina sennych koszmarów w sam raz na ten czas;)


Oprócz Artów proponuję zajrzeć również na bloga poświęconego mojemu najnowszemu web komiksowi czyli „Ostatniemu Wampirowi”. Pierwszy rozdział zakończony w związku z czym postanowiłem poskładać go do kupy i zrobić z tego pierwszy odcinek (w formacie cbz, jak komiksy „The Zombie Ninja” czy „Kotton”). Zapraszam zatem do pobierania i czytania, jeżeli ktokolwiek ma ochotę posiadać Wampira na swoim dysku;)

Życzę wszystkim odwiedzającym moje blogi i nie tylko miło spędzonych chwil w gronie najbliższych. Zdrowych i bezpiecznych Świąt!

PS. Zapraszam również na mojego "fejsa" na którym znaleźć możecie więcej moich bazgrołów, zdjęć z prac nad komiksami i wiele innych, których nie ma na tym blogu:)

2 komentarze:

  1. W końcu znalazłem chwilę żeby przeczytać. Historia zapowiada się smakowicie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki, że chciało ci się rzucić okiem. Staram się, aby kolejna część była ciekawsza i raczej lepiej narysowana, gdyż niektóre strony z pierwszego odcinka powstały już w 2012 roku i trochę różniły się "jakością" od pozostałych.Teraz będzie bardziej spójnie. Tak przynajmniej mi się wydaje;)

    OdpowiedzUsuń