piątek, 13 lutego 2015

Friday The 13th


Chyba nie ma lepszego dnia na wpis niż piątek 13. Solidnie zaniedbałem swojego kochanego blogasa (to dopiero pierwszy wpis w tym roku!). Straszliwie jest mi z tego powodu wstyd. Nazbierało się trochę zaległych tu i ówdzie prac, więc najwyższy czas je wszystkie
pozbierać i udostępnić tutaj.


Po lewej mój ulubiony Doktor czyli Jacob A. Freudstein z filmu "The House by the Cemetery". Po prawej Suzy Banyon z filmu "Suspiria". Ostatnio sporo włoszczyzny w odtwarzaczu:)


 Po lewej Dinozaur, którego narysowałem pod wpływem zaliczenia filmu pt. "Carnosuar".
Film w stylu "Jurrasic Park" lecz z całkiem solidną dawką gore i tylko i wyłącznie "gumowymi" dinusaimi;). Po prawej arcik, który stworzyłem z okazji zakończenia komiksowej serii "Fire and Stone" (w tym komiksie twórcy połączyli świat Obcego, Predatora oraz Prometeusza)
no, może nie do końca zakończenia, gdyż wielki finał nastąpi dopiero w nadchodzącym "Prometheus - Omega".


Z rzeczy komiksowych – Ukończyłem trzecią część „The Weaselmeizters”. Historia trzech hardkorowych Łasic pięknie się rozwija, a ja staram się pokazać to jak najlepiej potrafię:).
Cały czas pracuję też nad swoimi solowymi komiksiorami. Komiks, który jest najbliżej ukończenia czyli „Handron Hills”, ciągle się rozrasta, pojawiają się coraz to ciekawsze pomysły.
Już nie mogę się doczekać kiedy w końcu będę mógł podzielić się z wami tym stuffem:)

W wolnym czasie tworzę też komiks, który chciałbym udostępnić na swoim blogu jak za dawnych dobrych czasów, ale to na razie niespodzianka i nie chcę zbyt wiele zdradzać;)

Do następnego!

1 komentarz:

  1. Hoho! Widzę nie próżnujesz. Jak zwykle.
    Czekam na Handron Hills, Prometheus też brzmi obiecująco.

    OdpowiedzUsuń